Wynajem busów Ostrołęka autokary Ciechanów autobus Przasnysz

Kupię, sprzedam, oddam, przyjmę, zamienię itp...
Awatar użytkownika
gobus1
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 14:57

Wynajem busów Ostrołęka autokary Ciechanów autobus Przasnysz

Nieprzeczytany post autor: gobus1 » 26 mar 2017, 15:30

Internet ułatwia życie. Jest pomocny tym, którzy szukają dobrych ofert i uczciwych przewoźników dostarczających mieszkańcom usługi - tani przewóz osób mazowieckie. Oczywiście każda firma posiada swoją stronę internetową, ale żeby sprawdzić kilka ofert trzeba zmarnować pół dnia. Tymczasem w necie jest taki serwis, który umożliwia wysyłając jedno szybkie zapytanie dotarcie do kilku, kilkunastu przewoźników z regionu. W odpowiedzi, w krótkim czasie, przewoźnicy składają swoje propozycje cenowe i można porównać pojazdy. Jeżeli potrzebujesz:

- wynajem busów Ostrołęka dla firmy, do transportu pracowników, transfery na lotnisko, na wyjazd służbowy, studyjny, usługa przewozowa od drzwi do drzwi, bus na narty, w góry, dowóz do schroniska, obozy przetrwania, w góry, nad jezioro.
-autobusy Przasnysz, Pułtusk na wesela, śluby, jako transport gości weselnych, na panieńskie i wieczór kawalerski, na pielgrzymki, wynajem autobusów dla kibiców, klubów sportowych, przewóz VIPów, działaczy.
- autokary Ciechanów na wycieczki objazdowe turystyczne, wynajem autokarów Warszawa dla szkół, przewozy dzieci, na wycieczki klasowe, do kina, muzeum, na basen, do teatru, na zawody sportowe, na kolonie.


Tel. 22 389-6866
Obrazek

ODPOWIEDZ