dyrektor przywieziony w teczce

Miejsce na wszystkie stare tematy...

Re: dyrektor przywieziony w teczce

Nieprzeczytany postprzez nikt » 5 lis 2007, o 23:44

Łubudubu napisał(a):
nikt napisał(a):
Łubudubu napisał(a):A więc od dziś wasze wypowiedzi będą obserwowane przez czujne oko Łubudubu :twisted:
Drżyjcie!

Łubudubu -chyba powinno być "czujnym okiem" :roll:

Kochanie :twisted:
Niby jak? "... będą obserwowane przez czujnym okiem Łubudubu? " Jak można było zauważyć, ja nie czepiam się bez potrzeby, a tu ktoś naruszył moją wypowiedz zarzucając mi błędy. Jeśli ich nie ma, to nie ma drogi "nikt" i już. Tak, więc złap mnie na błędzie, a zwrócę honor. Dodam, że mało możliwe...

Brawo Mauser. Forum naszej drogiej społeczności ma nas łączyć, a nie dzielić (w tym przypadku nie powinniśmy czepiać się czegoś, co w rzeczywistości nie zaistniało i nie prowadzić głupich dywagacji).

Z Ciebie, łubudubu, sekretarka jak z koziej d.....
Oczywiście powinno być: "A więc od dziś wasze wypowiedzi będą obserwowane czujnym okiem Łubudubu "
Ale tak naprawdę lepiej byłoby czytać te wszystkie posty nie czujnym okiem, ale z przymrużeniem oka i nie tylko z uwagi na błędy..... ot co!
:P :P
nikt

Nieprzeczytany postprzez Mauser » 6 lis 2007, o 22:07

W sumie Łubudubu poruszyła całkiem istotną sprawę. Może ludzie zaczną zwracać uwagę na to jak piszą. Co innego, że sama przy tym zrobiła błędy... Bywa...
Mauser

Nieprzeczytany postprzez Samanta » 31 sty 2008, o 09:29

Czy ktoś coś wie na temat wyboru dyrektora szkoły podstawowej? Kończy się okres sześciu miesięcy p.o i z tego co tu przeczytałam to powinien być ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora. Słyszałam ,że było ogłoszone jakieś zebranie rady pedagogicznej z p.Wójtem w tym tygodniu - co na nim ustalono?
Samanta

Nieprzeczytany postprzez bzyk » 7 lut 2008, o 21:33

Mówiąc o wyborze zakładamy, że istnieje rzeczywista możliwośćwyłonienia najlepszego kandydata spośród iluś tam zgłoszonych. W zaistniałej w Szkole podstawowej sytuacji, o czymś takim nie może być w ogóle mowy. Zatem nie zaden konkurs, ani wybór, ale kolejny "pic na wodę". Ech, życie!
bzyk

Nieprzeczytany postprzez Pani Ewa » 7 lut 2008, o 21:41

Do Samanty . W dniu dzisiejszym o godz.12:01:36 w Biuletynie Informacji Publicznej(http://www.krasnosielc.bip.tc.pl) "Wójt Gminy Krasnosielc ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu". Oferty należy składać do 22 lutego 2008roku do godz. 15.00.O przebiegu zebrania nic nie wiem to może ktoś inny udzieli informacji. Pozdrawiam :)
Pani Ewa

Nieprzeczytany postprzez bzyk » 5 mar 2008, o 23:15

Gratulacje dla nowego dyrektora wybranego w demokratycznych wyborach! :D Jednak nie zawsze teczka :oops: jest najwłaściwszym środkiem transportu :o Pozdrawiam organ :evil: prowadzący szkołę!
bzyk

Nieprzeczytany postprzez szwager » 8 mar 2008, o 09:01

bzyk napisał(a):Gratulacje dla nowego dyrektora wybranego w demokratycznych wyborach! :D Jednak nie zawsze teczka :oops: jest najwłaściwszym środkiem transportu :o Pozdrawiam organ :evil: prowadzący szkołę!

Dołączam się do gratulacji dla nowego dyrektora SP Krasnosielc. Tak wiele osób z gminy Krasnosielc bardzo trzymało kciuki za takie rozwiązanie tej sprawy. Panie Dyrektorze może Pan zawsze liczyć na wielu mieszkańców Krasnosielca i okolic. Głowa do góry i tak trzymać! Z serca życzę sukcesów na tak trudnym stanowisku.
szwager

Nieprzeczytany postprzez Pani Ewa » 8 mar 2008, o 09:44

Skoro tak wiele osób się cieszy to ja też i oczywiście składam gratulacje Tej Osobie,która wygrała konkurs na stanowisko dyrektora.Niestety nie wiem kto to jest,bo w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) brak jest procedur i wyniku ogłoszonego konkursu.Coś z "poczty pantoflowej " słyszałam,że rozstrzygnięcie konkursu było we wtorek ale czy to prawda to nie wiem,bo "poczta pantoflowa" nie jest komórką organizacyjną naszej gminy(a ja mam zaufanie do urzędowych informacji)Pozdrawiam
Pani Ewa

Nieprzeczytany postprzez szwager » 11 mar 2008, o 20:06

Pani Ewa napisał(a):Skoro tak wiele osób się cieszy to ja też i oczywiście składam gratulacje Tej Osobie,która wygrała konkurs na stanowisko dyrektora.Niestety nie wiem kto to jest,bo w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) brak jest procedur i wyniku ogłoszonego konkursu.Coś z "poczty pantoflowej " słyszałam,że rozstrzygnięcie konkursu było we wtorek ale czy to prawda to nie wiem,bo "poczta pantoflowa" nie jest komórką organizacyjną naszej gminy(a ja mam zaufanie do urzędowych informacji)Pozdrawiam

Pani Ewo, w ostatnim Tygodniku Ostrołęckim jest informacja, że konkurs, do którego przystąpilo dwóch kandydatów: P. Wanda Dziąba i P. Andrzej Maluchnik, wygrał ten drugi. Więc prasie chyba trzeba wierzyć, tak że gratulacje już mogą być imienne.
szwager

Nieprzeczytany postprzez bzyk » 11 mar 2008, o 22:09

Ja tam nie uwierzę aż nie zobaczę na BIP-ie. W końcu wdrażamy chyba projekt e-gmina?
A może to ja źle zrozumiałem i powinno być E!!! Gmina!!!
bzyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum