dyrektor przywieziony w teczce

Miejsce na wszystkie stare tematy...

Re: dyrektor przywieziony w teczce

Nieprzeczytany postprzez Samanta » 18 paź 2007, o 08:17

Ącki - czy Ty jesteś satyrykiem tak jak Szymon Majewski?To co odpisałeś Serkowi to powinno być w"Wyborach do sejmu 2007" niech wszyscy czytaja,bo temat"dyrektor ..." nie wszystkich interesuje a wybory większość
Samanta

Nieprzeczytany postprzez PiotruśPan » 30 paź 2007, o 18:59

ącki napisał(a):
serek napisał(a):Jeszcze chwila a ty ninko i ty ącki wpadniecie w uwielbienie nowej Pani Dyrektor. Ja mam nieco inne zdanie na ten temat dlatego zdecydowałem się zabrać głos w tej sprawie. Mówisz ącki o czystym sumieniu. Nowa Pani dyrektor takiego z pewnością nie ma, bo jaki trzeba mieć TUPET i ŻĄDZĘ WŁADZY by zdecydować się na przyjęcie "pełniącej obowiązki" w takich okolicznościach. Skoro jest taka dobra to dlaczego jej "Kolega" Pan Wójt skazał ją na objęcie stanowiska bez konkursu i tylko na 6 miesięcy? Co do jej "młodości i wykształcenia" też mam pewne objekcje. Jeden z poprzedników mówił by "dać jej szansę". Niby kto ma jej dać tą szansę, my uczestnicy tego forum? Szansę dostała od swego kolegi chociaż wcale na nią nie zasłużyła.

Taaaak? To teraz ty sobie poczytaj Serku niesmaczny...
Jeszcze chwila i ty, i podobni tobie popadną w uwielbienie Pani Szewczak! Bo to jeden z Was zaczął coś o czystym, spokojnym sumieniu w odniesieniu właśnie do działania Pani Kandydat. Była Pani Wójt z pewnością takiego nie ma, bo jaki trzeba mieć tupet i żądzę władzy, żeby pozwolić przywieżć się w teczce na stołek wójta w takich okolicznościach... Jej kolega Pan Premier skazał ją (Wy wolicie "dał jej szansę") na objęcie tego zaszczytnego stanowiska nie pytając o zdanie mieszkańców, na kilka marnych miesięcy... Co do Jej młodości wolę nie pisać, a do wykształcenia mam ogromne obiekcje... Pisze o sobie politolog - więc zapytaj Swoich kolesi jak to jest z JEJ wykształceniem... Poli.....towania godne! Tobie podobni ciągle trują, by dać jej szansę i co...? Dostała ją dwukrotnie choć wcale na nią nie zasłużyła i tu jest sedno całej sprawy! Już dwukrotnie Nasi Mieszkańcy pokazali gdzie jej miejsce! Ale tego rodzaju człowiek nie nauczy się niczego. Pcha się tam, gdzie jej nie chcą ponownie! I ponownie Pokażemy Pani Kandydat jak Jej potrzebujemy! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Ale nie każdy jak widać to pojmuje!
I jeszcze o czystości sumienia - tak na dobranoc - Zadaj sobie trud i popytaj ludzi, którzy pracowali w firmie Pani Szewczak - ciekawe czy usłyszysz cokolwiek, co będzie świadczyło o czystości sumienia Pani Kandytat...

Hola, hola. Tematem jest "dyrektor przywieziony w teczce " a nie pani Szewczak :!: . Jej osoba była w innym miejscu. A skoro już, to przypomnijcie sobie terminy. Kiedy wygasł mandat wójtowi Glince, kiedy rada podjęła odpowiednia uchwałę? Bronili do ostatka :cry: . Wszystko na ostatni dzwonek. I nie obronili. Gdyby byli chłopami z jajami zrobiliby to zaraz po wyroku. Wtedy prawdopodobnie odbyły by się przedterminowe wybory. I być może nie byłoby pani Szewczak jako p.o. A tak za mało było czasu do wyborów i było p.o. A wojewoda widocznie nie miał kogo mianować - dał Szewczak. I tyle. O dokładniejsze daty i szczególy pytać panią sekretarz Piętę. Też p.o. :)
PiotruśPan

Nieprzeczytany postprzez Łubudubu » 3 lis 2007, o 13:15

Ja101 napisał(a):Kochani wracają stare dobre czasy, metody sprawdzone przez komunistów. W gminie Krasnosielc na kierownicze stanowiska przywozi się ludzi w teczkach, do ostatniej chwili nie informując nkogo o swoich planach. Tak było z sekretarz gminy, skarbnik, a ostatni zafundowano największej szkole podstawowej w gminie pania dyrektor ktura nie była ani uczniem, ani nauczycielem tej szkoły. Ludzie muwią, że naruszono prawo, bo p.o. dyrektora powinien objąć urzędujący wicedyektor czyli Pan Maluchnik. Czy ktoś mądrzejszy może mi wyjaśnić jak to jest w prawie oświatowym?

Tu osobista sekretarka JA101 :mrgreen:

Ja101 chciał napisać "która" oraz "mówią". :mrgreen:

http://bykom-stop.avx.pl/index.html
Łubudubu

Nieprzeczytany postprzez Mauser » 3 lis 2007, o 13:36

Popieram! :)
Mauser

Nieprzeczytany postprzez Pani Ewa » 3 lis 2007, o 18:09

Łubudubu :) Bądź Dobry Człowieku sekretarką Wszystkich Piszących na naszym forum :) ,nie tylko Ja101,proszę :) .Będę :D
Pani Ewa

Nieprzeczytany postprzez Łubudubu » 3 lis 2007, o 19:31

A więc od dziś wasze wypowiedzi będą obserwowane przez czujne oko Łubudubu :twisted:
Drżyjcie!
Łubudubu

Nieprzeczytany postprzez Pani Ewa » 3 lis 2007, o 19:45

Wspaniale ! Dziękuję ! :D
Pani Ewa

Nieprzeczytany postprzez nikt » 5 lis 2007, o 17:26

Łubudubu napisał(a):A więc od dziś wasze wypowiedzi będą obserwowane przez czujne oko Łubudubu :twisted:
Drżyjcie!

Łubudubu -chyba powinno być "czujnym okiem" :roll:
nikt

Nieprzeczytany postprzez Mauser » 5 lis 2007, o 21:07

Dżizus, ludzie... Czy wy nie potraficie spokojnie wymieniać się poglądami? Wszędzie, praktycznie w każdym topic'u, jakieś docinki i flame'y. To forum chyba miało łączyć, nie dzielić...
Ostatnio edytowano 5 lis 2007, o 22:09 przez Mauser, łącznie edytowano 1 raz
Mauser

Nieprzeczytany postprzez Łubudubu » 5 lis 2007, o 21:34

nikt napisał(a):
Łubudubu napisał(a):A więc od dziś wasze wypowiedzi będą obserwowane przez czujne oko Łubudubu :twisted:
Drżyjcie!

Łubudubu -chyba powinno być "czujnym okiem" :roll:

Kochanie :twisted:
Niby jak? "... będą obserwowane przez czujnym okiem Łubudubu? " Jak można było zauważyć, ja nie czepiam się bez potrzeby, a tu ktoś naruszył moją wypowiedz zarzucając mi błędy. Jeśli ich nie ma, to nie ma drogi "nikt" i już. Tak, więc złap mnie na błędzie, a zwrócę honor. Dodam, że mało możliwe...

Brawo Mauser. Forum naszej drogiej społeczności ma nas łączyć, a nie dzielić (w tym przypadku nie powinniśmy czepiać się czegoś, co w rzeczywistości nie zaistniało i nie prowadzić głupich dywagacji).
Łubudubu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum