dyrektor przywieziony w teczce

Miejsce na wszystkie stare tematy...

Re: dyrektor przywieziony w teczce

Nieprzeczytany postprzez Pani Ewa » 11 mar 2008, o 22:41

Bardzo dziękuję,oczywiście też w TO dzisiaj przeczytałam i cieszę się,że konkurs został rozstrzygnięty.Jest mi miło,że oczekiwania komisji spełnił Pan Andrzej Maluchnik,bo chociaż nie współpracowałam z nim jako koleżanka, to jako rodzic dzieci ,które On uczył zawsze wzbudzał moje uznanie(a opinia rodziców jest dla nauczyciela najważniejsza).Życzę więc Panu Dyrektorowi dalszych sukcesów dydaktycznych i pedagogicznych a co za tym idzie satysfakcji z dobrze wykonywanych
obowiązków.
Szwager(szkoda,że nie szwagier ,no ale nazwę każdy sobie dowolnie wybiera :) )prasa zazwyczaj informuje o wydarzeniach prawdziwych .Smykowi - niedowiarkowi natomiast towarzyszę w oczekiwaniu na formalną informację na BIP,bo też bym chciała,żeby była e-gmina,a nie eeeee-gmina. :)
Pani Ewa

Nieprzeczytany postprzez więcek » 15 mar 2008, o 13:56

I co się tak j a r a c i e demokratycznymi wyborami dyrektora. A kto się najbardziej zainteresowanych całą sprawą pytał? -Uczniów. Jaka to demokracja? T0ż to znowu - manipulacja.
więcek

Nieprzeczytany postprzez TheBest » 16 mar 2008, o 19:25

więcek napisał(a):I co się tak j a r a c i e demokratycznymi wyborami dyrektora. A kto się najbardziej zainteresowanych całą sprawą pytał? -Uczniów. Jaka to demokracja? T0ż to znowu - manipulacja.

Brawo więcek, popieram, niech uczniowie i ich rodzice mają głos w sprawie wyboru dyrektora szkoły, a wtedy nie będzie to osoba popierana tylko przez władze.
TheBest

Nieprzeczytany postprzez Samanta » 26 mar 2008, o 15:59

TheBest przesadzasz.Zgadzam się,że rodzice(i mają) ale uczniowie to owszem ale ewentualnie klas końcowych szkoły średniej a tu chodzi chyba o podstawówkę i trudno żeby w tym wieku (7-12) mieć wiedzę własną aby podejmować tak ważne decyzje. Tu nie można kierować się tylko sympatią czy jej brakiem.Pozdrawiam
Samanta

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum