OBRONA WIARY (Kośćioła Krasnosielckiego)

Miejsce na wszystkie stare tematy...

OBRONA WIARY (Kośćioła Krasnosielckiego)

Nieprzeczytany postprzez Polak » 13 gru 2008, o 18:57

Z oburzeniem przyjąłem opublikowanie w www.naszkrasnosielc.tpzk.pl skierowanego do władz kościelnych Krasnosielca forum Osób , nazywających siebie "katolikami" i "świeckimi intelektualistami" w sprawie Ks. Andrzeja G. Wielu spośród sygnatariuszy tego listu to liberałowie faktycznie obojętni wobec Kościoła Niektórzy z nich nawet bardzo mocno zaszkodzili Kościołowi Już w sprawie krzewów (pryskaniem Randapem),
W ataku na Proboszcza Krasnosielca widzimy usilne działania w celu podzielenia i skłócenia Krasnosielckiego (Dekanatu Krasnosielckiego) Kościoła.
Wierze, że wszystkie siły prawdziwie chrześcijańsko-patriotyczne zgodnie skupią się w obronie
Ks. kan. Andrzeja GOLBIŃSKIGO (Wikariusza: Ks. mgr Krzysztofa Dylewskiego)
Ks. mgr Szczepana BORKOWSKIGO
i tak mocno dziś zagrożonej wolności słowa w Krasnosielcu. wbrew wszelkim medialnym burzom i nagonkom - przebiega w myśl słynnego wezwania: "Alleluja i do przodu!"
Polak

Re: OBRONA WIARY (Kośćioła Krasnosielckiego)

Nieprzeczytany postprzez Polak » 13 gru 2008, o 20:30

DjNegative napisał(a):I jeszcze jedno. Czy mamy mozgi wielkosci komara? lol... Wspolczuje tylko rodzinie SP. Daniela ze musiala tego sluchac... Moze i proboszcz nie lubi mnie bo gram w swiatyni zla jak to on mowi ale w takim miejscu takie slowa? I ja mam isc do kosciola i spowiadac sie u takiego czlowieka? lol...

DjNegative napisał(a):Ok niech sobie sadzi co chce ale czemu wypowiada takie slowa w kosciele i tak nazywa ludzi? Przepraszam bardzo ale jak mamy go szanowac jak on nie szanuje nas? Mowic w kosciele kwoki na matki dzieci ktore przyszly na spotkanie przed 1 Komusia Swieta? Cos tu jest nie tak.

DjNegative napisał(a):Spokojnie i prosze nie wybiegac po za temat. Temat jest o Proboszczu Parafii Krasnosielc i tego sie trzymajmy. Pozdrawiam.

synco napisał(a):Dla mnie proboszcz to człowiek wielki z dużą wiedzą tylko wsłuchaj się człowieku co mówi. Pomyśl co zrobił dla Nas – Kościoła - Wspólnoty? A zrobił wiele;

DjNegative

[i][b]Młody człowieku, to swoją świątynie zła odwiedzasz przynajmniej raz w tygodniu (jak sam to napisałeś), A czy odwiedzasz świątynie Krasnosielca? Bo nie widać cię, a czy ty byłeś na pogrzebie Ś.P. Daniela? , a zabierasz pierwszy głos? Czy nie jesteś za młody na takie wypowiedzi? Pomyśl

Ten proboszcz na którym tak jedziesz modli się za Ciebie za mnie za Nas w każdą niedziele.
I wiedz jedno, że w życiu nic niewiadomo, a z posługą w progu pojawić się może ten Przewielebny Ksiądz Proboszcz
[/b][/i]
Polak

Nieprzeczytany postprzez mimi » 13 gru 2008, o 22:22

Nie przesadzajmy:krytyczne głosy wobec ks.Andrzeja to nie jest atak na wiarę ,lecz zastrzeżenia wobec sposobu jego posługi.Owszem ks Andrzej ma zalety ale również i wady.Nie musimy być ślepo w niego wpatrzeni.Tak jak nam ksiądz wytyka błędy tak i my możemy zwrócić uwagę co nam się w nim nie podoba.Uważam,że nie potrzebnie ciągle nas wiernych gani.Owszem napominać,ale z miłością .A ja często czuje się po mszy jak zbity pies.
mimi

Nieprzeczytany postprzez DjNegative » 13 gru 2008, o 22:48

A no akurat na pogrzebie S.P Daniela bylem. Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie bo od tego jest forum. My po prostu nie chcemy byc wyzywani i nie chcemy wysluchiwac takich slow na mszach. Jezeli nasz szanowny proboszcz tak mysli to niech zachowa to dla siebie. Dziwi mnie tylko atak na moje wypowiedzi xD No ale pozdrawiam Cie kim kolwiek jestes :)
PS. Mam 20 lat czyli mam sie wypowiadac dopiero po 30??:) Pamietaj drogi Polaku o wolnosci slowa :)
DjNegative

Nieprzeczytany postprzez mikas » 13 gru 2008, o 22:51

To dobry ten ksiądz czy nie????
Według mnie zrobił dużo, na pewno więcej niż chudy Janek i nie pijak jest bo nie widać.
mikas

Nieprzeczytany postprzez DjNegative » 13 gru 2008, o 23:02

Ja nie pisze co zrobil i czy pije itp. bo napewno nie mozna zarzucic ze pije itp. bo takiej sytuacji nie ma. Chodzi mi tylko o slowa jakie wypowiada w kierunku ludzi.
DjNegative

Nieprzeczytany postprzez dual » 13 gru 2008, o 23:11

Ja na przykładzie parafii Amelin znam obu Księży: Jeden jest przeciwnikiem drugiego i wystawiam noty.
Ks. Andrzej 4+ Za Plebanie, Bo jest Piękna, bo robi coś w Krasnosielcu
Ks. Szczepan 3- Notowania się podniosą jak zacznie coś się dziać – nie w kabarecie (kościół trzeba pomalować, a plebanie zagospodarować)
dual

Nieprzeczytany postprzez mimi » 13 gru 2008, o 23:15

w krasnosielckim kościele też przydało by się malowanie i sprzątanie.Z chóru widać kilku centymetrowy brud
mimi

Nieprzeczytany postprzez dual » 13 gru 2008, o 23:19

W Krasnosielcu jest malowanie w planach, a Amelinie w marzeniach parafian, bo artysty brak
dual

Nieprzeczytany postprzez Polak » 13 gru 2008, o 23:34

prawy napisał(a):Ja szczególnie cenie Księdza proboszcza za czyny i słowa , fakt czasem lubi przesadzać ale na tym polega kazanie!!!
SZATAN sami wiecie jest wszędzie!! , ksiądz rekolekcjonista sam dał przykład na Mszy Świętej!!! Oto film w którym została opętana dziewczyna i dzięki temu filmowi sami się przekonacie :shock: http://www.youtube.com/watch?v=BlhFK2Gc1Nw 6 odcinków tego filmu o opętanej dziewczynie Anneliese Michel
Ktoś na tym forum napisał że robi się tu drugie Radio Maryja!!!. Ten kto to napisał sam nigdy nie posłuchał!! tylko słucha krytyki innych ludzi.Piszecie o tym jak małą tacę zbiera , o tym jak mógł zrobić Ołtarz miejsce gdzie przebywa Najświętszy Sakrament! za 30 tys. zł z Chińskiego granitu który niby jest ceniony i mocnym materiałem na światowym rynku.80 tys. zł to granit Zachodniego i trwałego pochodzenia!!.Ksiądz to też człowiek a czepiacie się go jak za przeproszeniem "rzep psiego ogona".Nasz proboszcz o wiele więcej zrobił niż jego poprzednik.Kazania to są od tego aby nauczały i przestrzegały nas przed złem. :!:
Polak

Następna strona

Powrót do Archiwum